Echipa DiEnergy +40 723.383.136 contact@dienergy.ro

Solutii complete de iluminat cu Becuri LED

Echipa

Cu o experiență de peste 5 ani în domeniu

vă îndrumă experții noștri

Dienergy este o companie care va pune la dispozitie o gama larga de becuri LED si instalatii LED pentru orice aplicatie .

Dumitru Chitoroaga

Dumitru Chitoroaga

General Manager
+40 723.383.136
dumitru@dienergy.ro
Irina Chitoroaga

Irina Chitoroaga

Sales Manager
+40.741.498.962
irina@dienergy.ro
Dumitru Constantin

Dumitru Constantin

Store Manager
+40 757.077.574
constantin@dienergy.ro
Alexandru Tanasa

Alexandru Tanasa

Regional Sales Manager in Cluj-Napoca
0749 281431
alexandru@dienergy.ro
Cosmin Dinu

Cosmin Dinu

Sales Engineer
+40.735.230.381
cosmin@dienergy.ro
Florin Barhala

Florin Barhala

Sales Engineer
+40 759 033 334
florin@dienergy.ro
Iulia Arhire

Iulia Arhire

Accounting Manager
0749184612
contabil@dienergy.ro
Timea Horvath

Timea Horvath

Office Assistant
+40 748 039 339
cluj@dienergy.ro
Giorgian Cojocaru

Giorgian Cojocaru

Sales Reprezentative
+40 749 217 807
magazin@dienergy.ro
George Nita

George Nita

Sales Reprezentative
0744358686
vanzari@dienergy.ro
Madalin Oancia

Madalin Oancia

Warehouse Manager
0749219482
depozit@dienergy.ro